מהו סופח לחות ואיך זה יועיל לגידול הידרופוני שלכם?

גידול הידרופוני איכותי מתחיל ונגמר במה שנקרא סופח לחות ולצד נורות לד לגידול צמחים וכן תאורה לגידול צמחים מתאימה מסתמן כי אי אפשר לפסוח עליו. כאמור, כדי להביא לידי ביטוי גידול הידרופוני איכותי חשוב מאוד לייצר בקרה שתגלה את הלחות ותספח אותו לפני שהוא יפגע לכם ביבול הפוטנציאלי.

האם אתם מודאגים מנושא הלחות יותר מעניין תאורה לגידול צמחים? שני הדברים חשובים אבל כאן, במאמר שלפניכם נעמיק דווקא בנושא הלחות ואיך ממגרים אותה מהיבול הפוטנציאלי שגדל לכם בגינה.

רמת הלחות והקשר בין זה לבין גידול מוצלח יותר

נורות לד לגידול – הלחות בגינה שלכם יכולה בהחלט להשפיע גם על גידול הידרופוני שזה עתה התחלתם אותו. לצורך העניין כאשר יורדת הטמפרטורה הצמחים שאתם מגדלים יכולים לנבול או להיפגע כך שחייב אבל חייב בשלבים המוקדמים של הגידול שלא לפסוח על מכשיר סופח לחות לצד נורות לד לגידול צמחים וסביבת גידול.

כמו כן מיותר לציין כי כאשר הטמפרטורה צונחת בצורה מהירה, זה בהחלט עלול להכניס את הגידול שלכם למצוקה דבר שאתם לא צריכים בעליל. מכאן, אלו הן רק חלק מהסיבות מדוע אתם חייבים סופח לחות שיעשה את העבודה וישמור לכם על היבול בצורה הטובה ביותר.

כפי שהבנתם, בחירת מכשיר סופח לחות יספק את האיזון וכך הצמחים אותם שתלתם זה עתה ישיגו לכם את היבול המבוקש- גינת ירק איכותית וטובה עם פרי וירק מדהים.

יש לכם סופח לחות? יש לכם שליטה על הכול

מבין כל המכשירים, כשיש לכם מכשיר סופח לחות בסביבה ההידרופונית אתם מפחיתים את הלחות באוויר וכך שומרים ומסלקים את הריקבון או כל המחלות והמזיקים שפוגעים בצמח עצמו ובסופו של דבר מונעים מכם גידול הידרופוני תקין.

כמו כן, כשיש לכם סופח לחות אתם מגרשים את המזיקים ויכולים לייצר בדיוק את הסביבה אליה אתם שואפים. עם זאת, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי הגידול לא ידרוש רק סופח אחד ולעיתים זה יהיה אף יותר מכך – הכול בהתאם למקום ולגודלו של החלל.

https://hydro-lamps.com/product-category/lighting/led-bulbs/

.

דילוג לתוכן