ייצור מטבחים במלונות

ההבדל העיקרי בין ייצור מטבחים במלונות בתל אביב בעבר לבין ייצור מטבחים במלונות בעידן המודרני היא העובדה על שימוש בטכנולוגיות שלא היו קיימות עד לפני מספר שנים. שימוש בטכנולוגיות אלו הפכו את חברות  מטבחים במלונות ליצרניות מטבחים במלונות מופלאים ומדהימים ביופיים וזאת מבלי להשקיע כח ומאמץ רב כמו שהיה בעבר.

יחד עם זאת עדיין יצרני מטבחים במלונות משתמשים בשיטות המסורתיות בעיקר בעבודת נגרות על מנת לעבד את חומר הגלם הגולמי כדי שיהיה אפשר לעבד אוותו בדרכים מודרניות נוספות. במאמר זה נתייחס אל הנושא של ייצור מטבחים במלונות מעץ מלא. ניתן לראות כי ייצור מטבחים במלונות מעץ מלא ה]ך להיות נפוץ בשנים האחרונות בקרב רבים.

ייצור מטבחים במלונות מחומרי גלם שונים

בשנים האחרונות בעיקר עם התקדמות הטכנולוגיות השונות. ניתן לראות בתעשיית מטבחים במלונות שונים שימוש בחומרי גלם שבעבר לא היה בהם שימוש בתעשיית מטבחים במלונות בין חומרי הגלם המשמשים לייצור מטבחים במלונות בתעשייה המודרנית:

  • חומרי גלם טבעיים כמו עץ גולמי ואבן טבעי
  • חומרי גלם על בסיס פלסטיק מוצק
  • זכוכית מחוסמת בעלת גוונים שונים החל מזכוכית צבעונית ועד זכוכית אטומה או שקופה

איך טכנולוגיית הייצור מגיעה לידי ביטוי בתכנון המטבח.

חשוב להבין שהטכנולוגיות בעיצוב מטבחים במלונות באו לידי ביטוי גם בדברים שבעבר לא היו קיימם למשל היכולת לשנות את עיצוב המטבח עוד לפני שהוא הגיע אל קו הייצור. השימוש בתוכנות תלת מימד שמצליחות להראות למעצב והן ללקוח את תמונת המטבח כפי שיראה בבית בסופו של דבר מאפשרות להחליף מקומות במטבח, להחליף צבעים שונים או להחליף חומרי גלם במידת הצורך.

גם היצרנים של ארונות מטבח שעדיין ממשיכים לייצר את הארונות בשיטות נגרות שונות מקפידים להשתמש בתוכנות שונות המראות את הצורה הסופית של הארון ועוזרות להגיע למוצר טוב יותר.

תכנון אישי של מטבח

יצרני מטבחים במלונות בצפון רבים מקפידים על ייצור בהתאמה אישית. ייצור בהתאמה אישית הוא ייצור שבו כל המטבח מותאם לצרכי הלקוח. כאשר מדברים על התאמת הגובה של הארונות מיקום הארונות לפי הצרכים וכמובן הוספה של דלתות פנים או שלא במידת הצורך וההתאמה.

דילוג לתוכן