ידיות בעבודת יד

הידיות הן הנגיעה האישית של כל מעצב וחלומם של בעלי הבית אין זה משנה אם הידיות הן בעיצוב מודרני כפרי או עיצוב שמשלב את שני הסוגים האלו. הן מצביעות על השילוב של המטבחים במלונות בירושלים השונים. עכשיו נשאלת השאלה החשובה שכל אדם שמעוניין לחדש או לעצב מטבח ישאל את עצמו ובוודאי גם אתם.

מאמר זה יעסוק בנושא של ידיות ואיך הם משפיעות על עיצוב המטבח ובדגש כמובן על ידיות בעבודת יד שהן ידיות מיוחדות במיוחד ויש בהן מגע אישי של המעצב ובעל המטבח והחלומות שאי פעם חלמו מתגשמות בתוך הידיות האלו. מאמר זה יעזור לכם איך לבחור ידיות למטבח.

איכות

כאשר בוחרים ידיות הדבר הראשון שיש לשים לב לכך היא האיכות של הידיות. חשוב לבחור ידיות מחברה איכותית שמקפידה כי הידיות יהיו עשויות מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר.

חשוב שזו תהיה חברה שיש בה מגוון רחב של סוגי ידיות המתאימות לעיצובי מטבחים במלונות בטבריה שונים, גם צריך שהידיות יתאימו לדלתות פנים במידה ויש כאלו בשאר הבית או המטבח.

גם אם מדובר על ידיות בעבודת יד ודווקא בגלל שמדובר על כאלו אתם צריכים לשים לב למספר פרטים נוספים. בדקו והחזיקו את הידית, בדקו אם היא יציבה ואם היא נוחה ליציבה, שאלו את המוכר על האחריות שהוא יכול לתת על הידיות האלו ובמידת האפשר בדקו אותן על ארונות המטבח שלכם.

בדקו גם אם הן מתאימות לאחיזה גם לעוד משתמשים במטבח כמו לדוגמא ילדים קטנים או בני הגיל השלישי הסובלים מאחיזה שאינה נכונה.

הידיות משפיעות על הסגנון הכולל

גם אם בחרתם במטבח בעיצוב מודרני או כפרי לידית יש השפעה על סגנון המטבח הכולל למטבחים במלונות כפריים יתאימו ידיות בעבודת יד שיש בהן עיצוב אישי, אם מדובר על ידיות שלא בעבודת יד או בעיצוב מודרני יותר.

 כדאי שהן יתאימו יש צורך לבחור ידיות בעיצוב מודרני כמו ידיות מעוגלות אן שהן עשויות ממתכות שונות כמו למשל נירוסטה שיש בהרבה מטבחים במלונות בנהריה שהם מודרניים בכל אופן כדאי להשקיע מחשבה רבה בבחירת הידיות.

דילוג לתוכן