טיפולי הרמת ישבן, טיפולי צלוליטיס ומיצוק העור ברמת


 במהלך חיינו אנו עוברים שינויים רבים אשר משפיעים באופן ישיר על המראה החיצוני שלנו וכן על בריאותו של העור שלנו. העלייה בגיל ואורח החיים שלנו גורמים לעור שבעבר התאפיין כעור מוצק וחלק להיות רפוי יותר ומלא בקמטים אשר גורמים לעור להיראות עייף ויבש. כמות הקולגן בעור פוחתת והעור כבר לא נראה עם מיצוק ונפח. עם שינויי הזמן, כגון, דיאטות, בהריונות ולידות, מצב בריאותי וחוסר כושר גורמים לכך שהעור הופך לדליל עם הזמן. בעבר הפתרון היה ניתוח מתיחת עור שאפשר לעשות רק באזורים מסוימים בגוף. טיפולי מיצוק העור בלייזר מתבצעים ברמת השרון ועובדים בשני שלבים. בשלב הראשון, המטפל מבצע חימום של רקמות העור ותאי השומן, דבר אשר משפר את מפחית את תאי השומן באזור המטופל ובכך משפר את מיצוק העור. בשלב השני, הטיפול מעודד את ייצור הקולגן אשר מטרתו לשפר את גמישות העור ואת נראותו. ברגע שייצור הקולגן, העור יהפוך ליותר מאוורר וחלק מה שיקנה לכם מראה צעיר ורענן הרבה יותר.


טיפולי הצלוליטיס השונים


חשוב לומר כי קיימים מגוון טיפולים בצלוליטיס אשר מתאפיינים במספר שלבי טיפול. השלב הראשון והמרכזי בטיפולי צלוליטיס הינו בחירת טיפול מתאים על ידי המטופלת, אשר מגיעה לפגישת ייעוץ במרכז הטיפולים ברמת השרון, שם הצוות מציג לה את הטיפולים האפשריים וממליץ לה על הטיפול הנכון אסתטיקה – עבורה. האפשרויות כוללות שלושה טיפולים מרכזיים, הטיפול הראשון הינו טיפול בגלי רדיו, אשר מיועד להמיס את תאי השומן שנמצאים בשכבה העליונה של העור, הטיפול השני הינו טיפול בניקוז אשר מיועד לטפל באמצעות אלקטרודות המונחות על האזור הבעייתי, המטרה הינה לנקות את הרעלים שהצטברו במערכת הניקוז והטיפול השלישי הינו טיפול בחבישות אשר מיועד לטפל בתחבושות אלסטיות הספוגות בתמיסה של מינרלים שנספגים בתוך העור ומטפלים בבעיית הצלוליטיס שלכן. חשוב לומר כי טיפול זה הינו טבעי ובריא מאוד לעור שלכן ועל כן נחשב לטיפול הטוב ביותר.


חשוב לומר כי על מנת שטיפולי הצלוליטיס המבוצעים ברמת-השרון ישפיעו על חיטוב ועיצוב הגוף ויישמרו לאורך זמן, המטופלת צריכה לשים לב על שימור הטיפולים. כאשר המטופלת תתמיד על אורח חיים בריא, ספורט שעשוי לסייע לגוף להתחטב.

דילוג לתוכן