אי למטבח

אחד מהמאפיינים הבולטים של מטבחים כפריים ורבים המעצבים מטבחים כפריים שהוא יהיה בו הלא אי למטבח. מאמר זה ידבר על מהו אי למטבח למי הוא מתאים והאם יש צורך בדלתות פנים במטבחים כפריים עם אי.

מאמר זה יחקור את הנושא הזה אנו נמצאים במטבח לא מעט זמן ולכן אנחנו מעוניינים במקום שיהווה אחסון עבור מוצרים או משטח עבודה לאי יש את שני היתרונות האלו

למי מתאים אי במטבח?

אי מטבח מתאים למטבחים שיש בהם חלל גדול. לחלל קטן האי לא יהיה מתאים והחלל יהיה צפוף ולא נעים בכלל. מטבחים כפריים רבים מתהדרים באי האי הוא בעצם מבנה גדול בעל מקומות אחסון רבים במיוחד וניתן לשבת לידו עם כיסאות שונים. הוא יכול להיות ממלכת הילדים וההורים. הוא לא יתרום למטבחים שהם קטנים או שהם מופרדים על ידי דלת או חלון במקרה הזה הוא רק יגרום לחלל היות קטן יותר.

מגוון סגנונות של אי למטבח

ניתן לשחק עם האי למטבח ניתן לבנות אותו בצורות שונות ומחומרים שונים וייחודיים כאלו יהפכו את האי ליפה במיוחד חשוב לציין כי גם במטבחים מודרניים יש כאלו המוסיפים אי האי הוא יפה במיוחד. ניתן לבחור אי שעשוי משיש, מעץ מלא, מפורמייקה, מברזל ומשילובי של חומרי גלם שונים ויפים כאשר אי מיוצר על ידי בעל מקצוע שמכיר את כל הסוגים השנים של מטבחים ואת כל סוגי חומרי הגלם ויכול להתאים לכם את חומרי הגלם המתאימים ביותר למטבח שלכם.

דלתות פנים

מטבחים כפריים מתהדרים בכך שהם משרים חמימות ואהבה ומשפחתיות. הדרך הטובה ביותר לאפשר את זה  היא על ידי דלתות פנים שמפרידות בין חלל הסלון לחלל המטבח. מאמר זה יעזור לרבים להכיר את הנושא של דלתות פנים והוא יוכל בקלות רבה להוריד בין הסלון לבי המטבח ולאפשר לראות לרבים את היתרונות של דלתות פנים במטבחים.

דילוג לתוכן